Sculptluxe® Zip Jacket
Den nye og forbedrede Zip Jacket er laget i Caspara's Sculptflex®-materiale – en eksklusiv blanding av nylon og Lycra® med en myk, børstet matt overflate som gir en luksuriøs følelse og komfort som sitter tett som et ekstra lag hud.
Den nye og forbedrede Zip Jacket er laget i Caspara's Sculptflex®-materiale – en eksklusiv blanding av nylon og Lycra® med en myk, børstet matt overflate som gir en luksuriøs følelse og komfort som sitter tett som et ekstra lag hud. Jakken har en U-formet front og rygg som fremhever silhuetten, ventilasjon i ryggen for bedre pusteevne, og ermer med tommelåpning for ekstra funksjonalitet.
Med doble glidelåslommer på sidene og materiale med anti-nuppe og hurtigtørkende egenskaper, er jakken laget for bevegelse og langvarig bruk. Enten du varmer opp, kjøler ned eller er på farten, blir dette din go-to-jakke for både høy ytelse og stil i hverdagen.
- Eksklusiv materialblanding: 80 % Nylon 66 og 20 % LYCRA®-elastan
- Formende passform som sitter som et ekstra hudlag
- Matt stoff med børstet overflate og anti-nuppebehandling
- Ekstra myk med hurtigtørkende teknologi
- 4-veis stretch som gir full bevegelsesfrihet